Bezpłatne Warsztaty Online


Jako polski psycholog w Oslo staram się działać na rzecz norweskiej Polonii w moim mieście. Warszaty przeznaczone są dla chętnych z całego świata, a szczególnie mile widziani są Polacy z Oslo i okolic. Mam nadzieję, że niebawem uda nam się zrobić spotkanie na żywo. Tymczasem na naszych cyklicznych spotkania online pojawiają się polscy emigrancji z całej europy. Dzięki temu możemy wymienić się doświadczeniami i obserwcajami.


Harmonogram:


26.02.2023 o 18:00 – „O UNIKANIU”

19.03.2023 o 18:00- „O INTELIGENCJI EMOCJONALNEJ

2.07.2023 o 17:00- „O STRESIE I TRAUMIE”

O PROJEKCIE:

Jest to cykl Psychologicznych Warsztatów Samorozwojowych.
Spotkania mają formę online (przez Google Meet) i są całkowicie bezpłatne.
Nie jest to ani grupa terapeutyczna, ani całościowy kurs psychologii. Spotkania mają formę zbliżoną do webinarium, ale zawierają dużo więcej dyskusji i ćwiczeń.

Psychologiczne Warsztaty Samorozwojowe – są „Psychologiczne”, bo sięgamy do wiedzy akademickiej (nie z popularnych poradników) potwierdzonej badaniami i pochodzącej z wiarygodnych źródeł.

Psychologiczne Warsztaty Samorozwojowe – są „Warsztatami”, bo uczymy się przez zadawanie sobie samemu pytań, dyskusję, odnoszenie wiedzy do własnego życia i kultury masowej. Kto chce, może się wypowiadać, kto nie chce, nie musi. Każdy jednak będzie potrzebował kartki i długopisu. 😊

Psychologiczne Warsztaty Samorozwojowe – są „Samorozwojowe”, bo uczą rozpoznawania, rozumienia i zmieniania naszych własnych zachowań, które nam przeszkadzają w życiu. Służą rozwijaniu nowych umiejętności i wskazują jak to robić, żeby się udało.

DLA KOGO:

Warsztaty organizowane są specjalnie z myślą o Polkach i Polakach mieszkających w Oslo. Oznacza to, że osoby mieszkające poza Oslo lub poza Norwegią mogą zapisać się na listę rezerwową i dołączyć jeśli zwolni się miejsce.

UCZESTNICTWO:

Uczestnictwo wymaga zapisania się i otrzymania mailowo linku do spotkania w Google Meet. Udział w Warsztacie jest BEZPŁATNY. Liczba miejsc jest ograniczona.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?:

Maila zgłoszeniowego należy wysłać pod adres: weronikamariabauer@gmail.com W mailu należy podać: Imię i nazwisko, miejscowość zamieszkania oraz datę lub temat Warsztatu.