WarsztatyHarmonogram:


26.02.2023 o 18:00 odbędzie się bezpłatny Warsztat „O UNIKANIU” dla tych, którzy nie załapali się na pierwszą edycję w styczniu!

Podczas styczniowego warsztatu ugryźliśmy kawałek rzetelnej psychologicznej wiedzy, ale było też trochę zabawy. Zastanawialiśmy się jak traktować wujka Stefana na weselu, w jaki sposób Lord Voldemort negocjował z czarodziejami, kiedy księżna Meghan wydziela dopaminę i co psychologia behawioralna mówi o programie MasterChef? Kto tego nie doświadczył, będzie miał okazję! UWAGA! Konieczne jest zgłoszenie mailowe, a liczba miejsc jest ograniczona!

O WARSZTACIE:

Przeanalizujemy unikanie w modelu psychologii behawioralnej i poznawczej. Przetestujemy teorię na życiowych przykładach. Omówimy unikanie w kontekście zdrowia i psychopatologii. Przyjrzymy się, jak wygląda w postaci zaburzeń osobowości, a jak jako unikający styl więzi w relacjach romantycznych. Rozłożymy na czynniki pierwsze skąd się bierze i co daje nam unikanie. Weźmiemy też pod psychologiczną lupę pułapki życia na emigracji. Na koniec porozmawiamy o sposobach wyjścia z impasu unikania i prokrastynacji. Będzie dużo praktycznych wskazówek do zastosowania na własny użytek.

19.03.2023 o 18:00 zapraszam serdecznie na kolejne spotkanie z cyklu Psychologicznych Warsztatów Samorozwojowych. Tematem będzie tym razem: INTELIGENCJA EMOCJONALNA.

Tak jak poprzednio będą: ćwiczenia, ciekawostki i rzetelna psychologiczna wiedza. Weźmiemy na warsztat postaci z popularnych seriali i sprawdzimy ich poziom inteligencji emocjonalnej. Będzie sporo o (tak rozgrzewającym psychoterapeutów) dzieciństwie i jego wpływie na emocjonalność w dorosłości. Pomówimy o sprawach trudnych jak traumatyczny rozwój i jego konsekwencje. Tym razem zrobimy też prawdziwy test psychologiczny. Nie zabraknie również sposobów na rozwijanie swojej inteligencji emocjonalnej. Chętni na Warsztat – pamiętajcie o wysłaniu maila zgłoszeniowego!

O PROJEKCIE:

Jest to cykl Psychologicznych Warsztatów Samorozwojowych.
Spotkania mają formę online (przez Google Meet) i są całkowicie bezpłatne.
Nie jest to ani grupa terapeutyczna, ani całościowy kurs psychologii. Spotkania mają formę zbliżoną do webinarium, ale zawierają dużo więcej dyskusji i ćwiczeń.

Psychologiczne Warsztaty Samorozwojowe – są „Psychologiczne”, bo sięgamy do wiedzy akademickiej (nie z popularnych poradników) potwierdzonej badaniami i pochodzącej z wiarygodnych źródeł.

Psychologiczne Warsztaty Samorozwojowe – są „Warsztatami”, bo uczymy się przez zadawanie sobie samemu pytań, dyskusję, odnoszenie wiedzy do własnego życia i kultury masowej. Kto chce, może się wypowiadać, kto nie chce, nie musi. Każdy jednak będzie potrzebował kartki i długopisu. 😊

Psychologiczne Warsztaty Samorozwojowe – są „Samorozwojowe”, bo uczą rozpoznawania, rozumienia i zmieniania naszych własnych zachowań, które nam przeszkadzają w życiu. Służą rozwijaniu nowych umiejętności i wskazują jak to robić, żeby się udało.

DLA KOGO:

Warsztaty organizowane są specjalnie z myślą o Polkach i Polakach mieszkających w Oslo. Oznacza to, że osoby mieszkające poza Oslo lub poza Norwegią mogą zapisać się na listę rezerwową i dołączyć jeśli zwolni się miejsce.

UCZESTNICTWO:

Uczestnictwo wymaga zapisania się i otrzymania mailowo linku do spotkania w Google Meet. Udział w Warsztacie jest BEZPŁATNY. Liczba miejsc jest ograniczona.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?:

Maila zgłoszeniowego należy wysłać pod adres: weronikamariabauer@gmail.com W mailu należy podać: Imię i nazwisko, miejscowość zamieszkania oraz datę lub temat Warsztatu.